معرفی کتاب صوتی هفت راز موفقیت

کتاب صوتی هفت راز موفقیت اثر ریچارد وبستر، راهنمایی مناسب برای کسانی است که به دنبال زندگی بهتر هستند و می‌خواهند به آرزوهای قلبی خود دست یابند.

کتاب صوتی هفت راز موفقیت (Seven secrets to success‬) در قالب یک داستان بسیار جذاب، شما را با هفت راز موفقیت آگاه می‌کند و همراه با قهرمان داستان در مسیر تکاملی برای رسیدن به اقیانوس عشق و محبت، درس‌های معنوی بسیاری را یاد خواهید گرفت.

داستان در مورد جوانی به نام کوین است که بیست و هشت سال دارد و در کار و ازدواجش شکست خورده است. برای کوین همه‌چیز تمام شده و در آستانه خودکشی قرار گرفته، اما ملاقات با پیرمردی به نام تاد ملوین زندگی‌اش را دگرگون می‌سازد. او هفت راز را برای کوین می‌گوید که نه تنها باعث می‌شود خیال خودکشی را از سر بیرون کند، بلکه زندگی هدفمندی را دنبال کند.

اگر بخواهیم صادق باشم، باید بگوییم که یک چیز بسیار خاص در مورد افراد موفق وجود دارد. آن‌ها شاید ظاهرا مانند هرکس دیگری باشند، اما به‌ گونه‌ای متفاوت فکر می‌کنند و عمل می‌نمایند. آن‌ها اهداف بزرگی را برای خود تعیین می‌کنند و این اهداف را به‌ طور مداوم به سرانجام (سر منزل مقصود) می‌رسانند و اگر گاهی اوقات شکست بخورند، که البته همه ما نیز ممکن است با شکست مواجه شویم، مجددا خودشان را پیدا می‌کنند و با اتکای به نفس و پشتکار دوباره تلاش می‌کنند. آن‌ها از هر شکست تجربه‌ کسب می‌کنند و درسی می‌آموزند.

افراد موفق فراز و نشیب زندگی را تجربه کرده‌اند، بنابراین یاد گرفته‌اند که چگونه بهترین گزینه را در شرایط خوب یا بد انتخاب کنند. حتی برای افراد موفق نیز هیچ چیز یک شبه اتفاق نمی‌افتد. تلاش، صبر و گذشت زمان لازم است تا رؤیاها و اهداف خود را به واقعیت تبدیل کنید. افراد موفق هیچ وقت تسلیم شدن را انتخاب نمی‌کنند و شما نیز نباید هیچ وقت تسلیم شوید.

یادتان باشد در زندگی هیچ مشکلی وجود ندارد که شما قادر به حل آن نباشید، به شرط آن‌که مسیر صحیح زندگی را پیدا کنید و با تمام وجودتان خواهان تغییر در زندگی خود باشید. از مشکلات بزرگ نهراسید، زیرا هر قدر مشکل بزرگ‌تر باشد، در نهایت به منفعت بیشتری دست خواهید یافت.

فهرست مطالب

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فصلنامه علوم زمین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.