معرفی کتاب اعجوبه‌ای به نام NX

نکاتی که در کتاب اعجوبه‌ای به نام NX نوشته حسینعلی زاهدی نور، می‌آموزید در هیچ کجا و از طریق هیچ مدرسی نخواهید آموخت و خواهید دید که هرگز یادگیری NX این قدر آسان نبوده است.

در این کتاب سعی شده در ابتدای هر فصل اصول و مبانی انجام آن کار به‌ طور مفصل توضیح داده شود. تمرین‌های بسیار در آخر هر فصل که هم جنبه‌ی ارزیابی دارد و هم آموزشی، خیال شما را از یاد گرفتن آن موضوعات راحت می‌کند. شما در تک‌ تک برگه‌های این کتاب حس خواهید کرد که نویسنده نگران آموختن شماست و سعی می‌کند به پرسش‌های متوالی که در ذهن شما شکل می‌گیرد پاسخ دهد.

با وجود این همه نرم‌افزارهای مختلف و نام آشنا، چرا NX را انتخاب کردیم. جواب به این سؤال واقعا دشوار است ولی مهم‌ترین دلیل آن در وهله‌ی اول قدرت زیاد آن در ایجاد سطوح بی‌نقص و عالی است. استفاده از الگوریتم‌های بسیار قدرتمند در این نرم‌افزار باعث شده است که سطوح به سرعت و سهولت ایجاد و ویرایش شوند. قابلیتی که در دیگر نرم‌افزارهای طراحی نمونه‌ی آن را نمی‌یابید. NX به طور حیرت‌انگیزی در خلق مدل‌های دو و سه بعدی تبحر دارد و گواه این مدعا رضایت مشتریانی است که پس از مدتی کار با NX، سایر نرم‌افزارها را کنار می‌گذارند و سعی می‌کنند به جای آموختن چند نرم‌افزار، چند محیط از NX بیاموزند.

با یادگیری NX، از این به بعد قطعات را بدون کمک دیگران طراحی کنید و از یاد گرفتن یک نرم‌افزار زیبا و قدرتمند لذت ببرید.

فهرست مطالب

فصل اول: NX، اسبی که سواری گرفتن از آن سخت نیست

فصل دوم: NX، خانه‌ای با اتاق‌های فراوان

فصل سوم: آزادی، قدرت انتخاب محدودیت‌هاست

فصل چهارم: انتخاب‌های سرنوشت‌ساز

فصل پنجم: هندسه در NX

فصل ششم: عبارات کارساز

فصل هفتم: قواعد حاکم بر سه بعدی سازی

فصل هشتم: استخراجی از نوع NX

فصل نهم: ویژگی‌های کارآمد

فصل دهم: گردهمایی جهانی

فصل یازدهم: به بند کشیده شده

فصل دوازدهم: ویرایش با دست خالی

سخنی با مدرسین این کتاب

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فصلنامه علوم زمین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.