۱۳۹۷/۰۶/۲۰ تعداد بازدید: ۱۳

print

بازدید دکتر شیران خراسانی نماینده محترم مجلس از فصلنامه علوم زمین زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق

دکتر شیران خراسانی، نماینده محترم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، از فعالیت ها و عملکرد فصلنامه علوم زمین زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق بازدید کرد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی فصلنامه علوم زمین زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق، دکتر شیران خراسانی که در ماه های های گذشته رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی نیز بوده، در روز دوشنبه ۹۷/۶/۱۹ با حضور در فصلنامه علوم زمین زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق ضمن بازدید از پروژه پارک موزه فصلنامه علوم زمین در جلسه مشترکی با حضور دکتر طاهری مدیرکل و تعدادی از معاونین و رؤسای ادارات با فعالیت ها و عملکرد این فصلنامه علوم زمین آشنا شد.

دکتر طاهری ضمن تشریح سرمایه انسانی موجود در این فصلنامه علوم زمین و فعالیت های فنی مؤثر که در منطقه شمال شرق کشور انجام شده خواستار توجه بیشتر به فعالیت های فنی و معدنی در راستای تولید ثروت و اشتغال مخصوصا در مناطق کم برخوردار گردید.

دکتر شیران خراسانی نیز با اظهار خشنودی از عملکرد این مجموعه تکمیل پروژه پارک موزه فصلنامه علوم زمین را در شهر مشهد بسیار حائز اهمیت دانست که موجب ماندگاری بیشتر زائرین در مشهد شده و عموم مردم را با مباحث فصلنامه علوم زمین آشنا می کند.

دکتر شیران خراسانی مطالعات منابع آب در استان توسط سازمان زمین شناسی را بسیار ارزشمند و مؤثر دانست و اعلام آمادگی کرد تا در راستای تکمیل ظرفیت های موجود در این فصلنامه علوم زمین خصوصا در مباحث تحقیقاتی مساعدت های لازم را به عمل آورد.

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فصلنامه علوم زمین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.