معرفی کتاب صوتی برنامه پرواز

کتاب صوتی برنامه پرواز اثر برایان تریسی، به شما نشان می‌دهد، برای رسیدن به موفقیت و دستاوردهای بزرگ‌تر چگونه مسیر خود را روی نقشه تعیین کنید و هر روز بیشتر از دیروز به موفقیت‌های بزرگ‌تر در زندگی برسید.

کتاب برنامه پرواز: راز راستین موفقیت (Fight Plan) با این پیام که «چگونه بهتر و سریع‌تر از آنچه تاکنون تصور کرده‌اید، به هدف خود دست یابید»، شامل ۱۲ فصل، دیباچه و نتیجه‌گیری است.

در دورانی عالی و شگفت‌انگیزی زندگی می‌کنیم. شمار زیادی از مردم در هیچ زمان دیگری به اندازه امروز نتوانسته‌اند به خواسته‌های خود برسند و تردیدی نیست که در ماه‌ها و سال‌های آینده وضع از این هم بهتر خواهد شد. وظیفه شما این است که در آنچه که اقتصاددانان (عصر طلایی بشر) نامیده‌اند، مشارکت فعالی داشته باشید.

در دنیای ما همه می‌خواهند شاد، سالم، خوش‌اندام و ثروتمند باشند و ترجیح می‌دهند در حداقل زمان ممکن و هرچه راحت‌تر به این خواسته‌ها برسند. در تمام طول تاریخ در واکنش به این خواسته بشر که دنبال رضایت فوری است شمار کثیری از مردم و سازمان‌ها، فرمول‌های فریبنده، روش‌های خاص، راهکارهای درونی و رازهایی ارائه داده‌اند که با آن بتوان بدون تلاش به شادی و موفقیت دست پیدا کنیم.

برایان تریسی (Brian Tracy) در کتاب برنامه پرواز، رسیدن به اهداف در زندگی را به یک سفر با هواپیما تشبیه کرده است و به مخاطب خود می‌آموزد تمام کارهایی که قبل از رسیدن به مقصد انجام می‌دهد مانند چک کردن بلیط، تعیین مقصد، مهیا کردن لوازم سفر و… را در مسیر دستیابی به اهداف خود در زندگی پیاده‌سازی کند.

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه

مقصد خود را انتخاب کنید

۱۴ دقیقه

گزینه‌های پرواز خود را مرور کنید

۱۵ دقیقه

برنامه پرواز خود را بنویسید

۱۴ دقیقه

آماده سفر شوید

۹ دقیقه

با تمام نیرو به حرکت درآیید

۱۹ دقیقه

برای برخورد با اختلالات،‌ برنامه بریزید

۲۰ دقیقه

بطور مداوم اصلاحات انجام دهید

۱۹ دقیقه

به یادگیری و پیشرفت خود شتاب دهید

۱۴ دقیقه

ذهن فراهشیار خود را فعال کنید

۹ دقیقه

از سراب‌ها اجتناب کنید

۱۳ دقیقه

بر ترس‌های خود مسلط شوید

۱۸ دقیقه

مداومت به خرج دهید تا موفق شوید

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فصلنامه علوم زمین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.