۱۳۹۷/۱۱/۱۷ تعداد بازدید: ۹

print

دکتر شهیدی سرپرست سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی  کشور  که به  نمایندگی از وزیر صنعت، معدن وتجارت جهت بازدید و افتتاح تعدادی از پروژه های حوزه صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان رضوی سفر کرده است عصر روز چهارشنبه و در آستانه افتتاح نخستین پروژه فصلنامه علوم زمین کشور از روند تکمیل و بهره برداری این پروژه بازدید کرد.

در آستانه افتتاح نخستین پارک موزه فصلنامه علوم زمین کشور این پروژه مورد بازدید سرپرست محترم سازمان 

زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور قرار گرفت.

دکتر شهیدی سرپرست سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی  کشور  که به  نمایندگی از وزیر صنعت، معدن وتجارت جهت بازدید و افتتاح تعدادی از پروژه های حوزه صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان رضوی سفر کرده است عصر روز چهارشنبه و در آستانه افتتاح نخستین پروژه فصلنامه علوم زمین کشور از روند تکمیل و بهره برداری این پروژه بازدید کرد.

پروژه پارک موزه فصلنامه علوم زمین مشهد در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع و بیش از ۲۰۰۰ متر مربع زیربنا در بلوار شهید فکوری مشهد  و در جنب فصلنامه علوم زمین زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق جهت پشتیبانی علمی  از سال ۱۳۸۷ کلنگ زنی شده و اکنون پس از ده سال با مساعدت های مسئولین کشوری و استانی در آستانه بهره برداری قرار دارد. این موزه دارای پارک های تخصصی زمین شناسی ، اکتشاف و معدن کاری بوده و مجموعه های زیبایی از سنگ ها و فسیل ها و کانیها را جهت علاقمندان به نمایش خواهد گذاشت. همچنین در این موزه یک تونل اکتشافی و آموزشی مراحل مختلف معدن کاری را به عموم علاقمندان نمایش خواهد داد. 

 

دکتر شهیدی در بازدید این مجموعه اظهار امیدواری کرد در روزهای آینده  و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با تکمیل و تجهیز و بارگذاری این مجموعه علمی، فرهنگی و هنری افتتاح شود تا خیل عظیم زائران و مسافرانی که به شهر مقدس مشهد سفر می کنند بتوانند با مسائل مختلف فصلنامه علوم زمین آشنا شوند. دکتر شهیدی در ادامه از کلیه دست اندرکاران در سطح کشور و استانی همچنین مدیریت و کارکنان فصلنامه علوم زمین زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق در راستای تکمیل و بهره برداری از این پروژه قدردانی کرد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فصلنامه علوم زمین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.